Metal-dizajn

Фабрика меблів Метал-Дизайн спеціалізується на виготовленні меблів з металу (ліжка, столи) та комплектуючих для виробництва меблів з металу. Компанія виконує весь цикл виробництва на власному підприємстві. З кожним роком зростають виробничі потужності фабрики - купується обладнання та вдосконалюються технології виготовлення меблів.


 

Tenero

Shyk

Matroluxe

MatroLuxe - компанія з іноземними інвестиціями. Це найбільший в Україні виробник матраців та інших виробів для сну. Компанія реалізує широке коло продукції: 15 авторських колекцій матраців, великий вибір м'яких, корпусних, безкаркасних меблів, меблі-трансформери та аксесуари для сну і відпочинку у всіх, без винятку, цінових категоріях. Компанія MatroLuxe - сучасне високотехнологічне і динамічне підприємство, що випускає ортопедичні матраци, відповідні європейським стандартам якості і естетики.


 

Richman

Фабрика меблів RICHMAN заснована у 2013 році командою професіоналів з величезним досвідом у меблевій галузі. Компанія спеціалузіється на виготовлені м'яких меблів (ліжок, крісел),RICHMAN постійно працює над розширенням асортименту та поліпшенням стандартів сервісу. Продукція RICHMAN — єдина в Україні — виготовлена за унікальною технологією ELAST, яка робить меблі дійсно м’якими та зручними.


© 2012-2022 Меблева студія "Смерека". Права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.